Mustangs Gallop na prvenstvo v ZDA in v tujini

Dearborn, Michigan - V tekmovalni sezoni pride blizu, Ford Mustang je zmagoslavno v paru prvenstva cestnih dirk, ob krono v Virginiji v Koni Challenge Grand-Am in v Nogaro, Franciji, v GT4 evropski pokal . V št Hypersport 55 Mustang FR500C, Joe Foster in Scott Maxwell zmagal obe ekipi in voznikov prvenstva, ki prihajajo v 5. v sezoni finale Koni Challenge Grand-Am v Alton, Virginia.Three Mustangs končal sezono na top pet v seriji Koni. No 60 Rehagen Racing Mustang FR500C, z gonilniki Mike Canney, Matt Plumb in Hugh Plumb je zmagal na dirki Virginia, pomaga Ford klinču prvenstvo proizvajalcev, in končal sezono vezani na 6. mesto. Njihova sotekmovalce Dean Martin, Jack Roush, Jr, in Ryan Phinny prišel v 2. na dirki in končal sezono na 5. place.The Ford Mustang FR500C je bil zmagovalec prvenstva Koni enkrat prej, leta 2005, Ford says.Meanwhile, v GT4 dirke v Evropi, Eric de Doncker osvojilanjegov drugi GT4 evropskega pokala v vrsti v No 1 FR500GT4 Mustang. De Doncker končal 3. v prvih dveh dirkah in je 4. mesto na tretji dirki konec tedna, ki je potekala v Nogaro v jugozahodni Franciji. Poklical je Mustang "odličen avto, ki je bila zgrajena za zmago" in dejal, da je vesel, kaj to pomeni za vas: To je bil lep vikend, da bo Mustang fan - ali voznika za ekipo in Ford, kot dobro. ". - Sky Laura Brown, Korespondenčni

Naslov: Bibo Road, Zhangjiang Visoka tehnologija Park, Šanghaj, Kitajska
Tel: 0086-21-3637-6177
Fax: 0086-21-3637-6177
E-pošta: [email protected]
Skype:eastfilters