KTM X-Bow Debut GT4 evropski pokal

KTM X-Bow zavarovani senzacionalno one-dva-tri prvenstvo končal v premierni sezoni v kategoriji šport luči GT4 Evropske Cup.German voznik Christopher X-Bow Haase je bil kronan Sports Light prvak po tem, ko trdi, prvo mesto v razredu v zadnji dirki sezone v Nogaro v začetku tega meseca. Team Mates Denis Retera in Catharina Felser osvojila drugo in tretje za sezono oziroma, pred Sports Light udeležence vožnje Donkervoorts in Lotuses.The Reiter Engineering-run KTM X-Loki prevladujejo postopkih na celotnem prvenstvu 18-krog, pogosto trdijo, konča pred več močna "višje" GT4 Aston Martins, Ford Mustangs in Z4Ms BMW. True na "Ready to Race" KTM je filozofija, X-Loki pomerili v skoraj standard cesti specifikaciji, z manjšimi popravki narejeni le za poravnavo FIA varnostnih predpisov.

Naslov: Bibo Road, Zhangjiang Visoka tehnologija Park, Šanghaj, Kitajska
Tel: 0086-21-3637-6177
Fax: 0086-21-3637-6177
E-pošta: [email protected]
Skype:eastfilters